AIR 2 AIR SESSION: KONINKLIJKE LUCHTMACHT

21 marca2022 roku na terenie 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego zostały zorganizowana i zaplanowana prze NATO Allied Air Command wspólna sesja A2A (Air to Air) z udziałem holenderskich myśliwców F-35A oraz polskich myśliwców F-16 i MiG-29.

Kolejny z niesamowitych projektów, które udało się zrealizować. Mój model MiG-29 wydawnictwa De Agostini Publishing. Po przemalowaniu przez Custom Painting Airbrush – Piotr Wawer na obecne malowanie samolotu nb 70 oraz dołączeniu niezbędnych dodatków wykonanych przez Adam Wieczorek powstał model jaki widzicie. Sfotografowany w naturalnym środowisku występowania MiGów w przyrodzie.

Holenderskie #F35 w piątek wylądowały na lotnisku 22. Baza Lotnictwa Taktycznego. Żołnierze Królewskich Holenderskich Sił Powietrznych Koninklijke Luchtmacht w lutym i marcu wzmocnią ochronę wschodniej flanki #NATO.

21 wrzenia 2022 roku na terenie 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego zostały zorganizowana i zaplanowana prze NATO Allied Air Command wspólna sesja A2A (Air to Air) z udziałem włoskich myśliwców Eurofighter Typhoon oraz polskich myśliwców F-16 i MiG-29. 

Polskie 🇵🇱 samoloty #F16 z 2 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego 32. Baza Lotnictwa Taktycznego i #MiG29 z 22. Baza Lotnictwa Taktycznego, 23 Baza Lotnictwa Taktycznego realizują wspólne zadania z myśliwcami 🇺🇸 #F22 #Rapotor z 3rd Wing United States Air Force oraz 🇮🇹 #EF200 #Typhoon z Aeronautica Militare w ramach misji #AirShielding NATO Allied Air Command.

Polskie 🇵🇱 #MiG29 z 22. Baza Lotnictwa Taktycznego, 23 Baza Lotnictwa Taktycznego realizują wspólne zadania z myśliwcami 16 🇹🇷 from 161.filo Yarasa – Kartal Türk Hava Kuvvetleri w ramach misji #AirShielding NATO Allied Air Command.

Głównym celem Anatolian Eagle jest szkolenie pilotów w realistycznym środowisku z ograniczeniem operacyjnej utraty życia i samolotów. Celem zaproszenia różnych sił powietrznych jest uczenie się od siebie nawzajem operacyjnie i przekazanie jak największej liczby spostrzeżeń. Misje podejmowane podczas ćwiczeń obejmują operacje powietrzne (COMAO) i misje non-COMAO.

Türk Hava Kuvvetleri w obiektywie drona.

Myśliwce F-16 🇹🇷 from 161.filo Yarasa – Kartal Türk Hava Kuvvetleri w ramach misji #AirShielding NATO Allied Air Command.

GAWRONSKY

professional aviation photography

Piastowska 6/1
82-500 Kwidzyn, Polska

e-mail: miroslaw@gawronsky.com
tel.: +48 606 788 801